Доставка и оплата

Оплата:

  • Накладений платіж (після огляду на відділенні Нова Пошта, Делівері або САТ)
  • Готівкою при видачі товару зі складу Продавця у м. Дніпро
  • Безготівковий розрахунок на банківський рахунок Продавця
  • Безготівковий розрахунок на банківську картку Продавця
  • Visa/MasterCard
  • Оплата частинами
  • Розстрочка

* Зверніть увагу, перевізники Нова Пошта та Делівері стягують плату за післяплату (доставку грошей назад). Плата складає 2% від суми, яка повертається, + 20 грн за оформлення платежу.
** Зверніть увагу, при оплаті за безготівковим розрахунком, відвантаження товару (надсилання товару перевізником) здійснюється на ім'я/найменування суб'єкта, що здійснив оплату. Або на фізичну особу, яка має довіреність на отримання оплаченого товару відсуб'єкта, який виконав оплату.

Доставка:

Самовивіз зі складу Продавця у м. Дніпро: безкоштовно (Пн – Пт: 9.00 – 15.30)
Україною: службами Нова Пошта, Делівері, САТ — за тарифами перевізника.

Відправки – кожного вівторка та п’ятниці.

Доставка в міста, приближені до зони бойових дій, обмежена лише наявністю діючих відділень кур'єрських служб. Якщо у Вашому населеному пункті або поблизу нього є працююче відділення Нова Пошта,САТ або Делівері — відправки здійснюються на загальних підставах, без будь-яких обмежень з нашого боку.

* На деякі товари діє акція "Безкоштовна доставка". Докладніше дивіться на сторінці товару.
** Усі важливі моменти менеджер уточнить під час підтвердження замовлення за телефоном.
*** При отриманні покупець зобов'язаний оглянути товар на відділенні перевізника у присутності співробітника компанії перевізника. Ми, зі свого боку, перевіряємо цілісність товару перед відправкою. Ваше завдання переконатися, що він доїхав без пошкоджень.

Отримавши товар без огляду на відділенні перевізника — Ви позбавляєте нас будь-якої нагоди допомогти Вам, якщо вантаж пошкодили під час транспортування. Не оглянувши товар, Ви приймаєте на себе всі ризики його пошкодження.

При доставці Вам передаються гарантійний талон та документи про покупку.