ТОВ ТД «Руд Екзост Систем» (Rud Garden) - виробник садово-паркових меблів в Україні

ТОВ «Торговий дім Руд Е. С.» є сучасною виробничою компанією, яка швидко розвивається, основними принципами роботи якої є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і гарантована надійність результату. В життя ці принципи втілюються командою висококваліфікованих фахівців, які працюють на благо компанії і поділяють спільні цінності та цілі. Наша компанія вітає і заохочує ініціативу і творчий підхід співробітників, що, безумовно, є одним з найважливіших критеріїв успіху в роботі з нашими клієнтами.

Стабільність і відповідальність - фундамент нашої роботи. Ми допомагаємо клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії.

Наше підприємство оснащене сучасним парком обладнання, в більшій масі з ЧПК (числовим-програмним керуванням), що дозволяє виробляти продукцію з високими вимогами щодо якості. Високий професіоналізм і сучасний підхід інженерів і конструкторів, дозволяє створювати якісну, сучасну і високотехнологічну продукцію визнану не тільки в Україні, але і в світі, що підтверджено європейськими та місцевими сертифікатами країн імпортерів.

За час існування підприємства ми експортували продукцію до Німеччини, Голландії, Йорданії, Ізраїлю, Південної Кореї, Латвії, Литви, Естонії і т.д.